Людям з порушення зору Звичайна версія

ОГОЛОШЕННЯ ПРО БЕЗПОСЕРЕДНІЙ ПРОДАЖ АКТИВІВ ПАТ «АВАНТ-БАНК»

09.11.2016

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 06.10.2016 №2050, Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «АВАНТ-БАНК» повідомляє про початок безпосереднього продажу юридичним та фізичним особам основних засобів банку, оціночна вартість яких на дату продажу не перевищує 10 мінімальних заробітних плат (14 500,0 грн).

Продаж відбуватиметься за ринковою вартістю, визначеною суб`єктом оціночної діяльності –  ПП «ВІТАЛ-ПРОФІ» (сертифікат ФДМУ від 23.05.2014 №16480/14), з врахуванням податку на додану вартість.

Для оформлення договорів купівлі-продажу потенційним покупцям необхідно звернутись до Головного офісу ПАТ «АВАНТ-БАНК» в робочі дні з 09.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 13.45) за адресою: м. Київ, бул. Верховної Ради, 7, каб. 115, з наступними документами:

-    заява на придбання (оригінал);

-    для фізичних осіб: паспорт або інший документ, що посвідчує особу відповідно до чинного законодавства України, та довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (оригінали);

-    для юридичних осіб: свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ, виписка з ЄДР юридичних  осіб та фізичних осіб – підприємців (свідоцтво про державну реєстрацію), статут юридичної особи, рішення/наказ про призначення керівника юридичної особи, дозвіл уповноваженого органу юридичної особи на укладення договору купівлі-продажу у передбачених статутом  випадках  (завірені копії), довіреність на право представляти інтереси юридичної особи в процесі придбання майна, паспорт або інший документ, що посвідчує особу представника відповідно до чинного законодавства України (оригінали). У випадку необхідності, Банк може вимагати інші документи.

Додаткову інформацію щодо порядку придбання майна та укладення договорів купівлі-продажу можна отримати за телефонами: /044/ 205 38 91, 205 38 89.

Перелік майна, що виставлене на продаж>>(посилання на узагальнений перелік майна)