Людям з порушення зору Звичайна версія

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПРОДОВЖУЄ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ ПАТ «АВАНТ-БАНК»

28.04.2016

У зв’язку з прийняттям виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) рішення від 26 лютого 2016 р. № 262, Фонд з 29.04.2016 продовжує виплати вкладникам гарантованої суми відшкодування відповідно до Реєстру переказів вкладникам, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду.

Для отримання коштів вкладники ПАТ «АВАНТ-БАНК» з 29.04.2016  до 13.06.201включно можуть звертатись до установ банків-агентів Фонду: АТ «ОТП БАНК» та АТ «УКРСИББАНК».

Банк, що здійснює виплату коштів, визначається залежно від місця реєстрації проживання за паспортом, вказаному вкладниками під час укладання договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «АВАНТ-БАНК». Перелік банків наведено у таблиці.

Місце реєстрації проживання за паспортом, вказане вкладниками при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «АВАНТ-БАНК»Банк, що здійснює виплату коштів
АР КримАТ «УКРСИББАНК»
Вінницька областьАТ «УКРСИББАНК»
Волинська областьАТ «УКРСИББАНК»
Дніпропетровська областьАТ «УКРСИББАНК»
Донецька областьАТ «УКРСИББАНК»
Житомирська областьАТ «УКРСИББАНК»
Закарпатська областьАТ «УКРСИББАНК»
Запорізька областьАТ «УКРСИББАНК»
Івано-Франківська областьАТ «УКРСИББАНК»
м. КиївАТ «ОТП БАНК»
Київська областьАТ «ОТП БАНК»
Кіровоградська областьАТ «УКРСИББАНК»
Луганська областьАТ «УКРСИББАНК»
Львівська областьАТ «УКРСИББАНК»
Миколаївська областьАТ «ОТП БАНК»
Одеська областьАТ «ОТП БАНК»
Полтавська областьАТ «УКРСИББАНК»
Рівненська областьАТ «УКРСИББАНК»
м. СевастопольАТ «УКРСИББАНК»
м. СімферопольАТ «УКРСИББАНК»
Сумська областьАТ «УКРСИББАНК»
Тернопільська областьАТ «УКРСИББАНК»
Харківська областьАТ «УКРСИББАНК»
Херсонська областьАТ «УКРСИББАНК»
Хмельницька областьАТ «УКРСИББАНК»
Черкаська областьАТ «УКРСИББАНК»
Чернівецька областьАТ «УКРСИББАНК»
Чернігівська областьАТ «УКРСИББАНК»

Для уточнення інформації щодо місця реєстрації проживання за паспортом, вказаному при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «АВАНТ-БАНК», будь ласка, звертайтесь до контакт-центру ПАТ «АВАНТ-БАНК» - (044) 364-34-34, 0 800 21-34-34.

Звертаємо увагу, що вкладникам – нерезидентам для отримання коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення АТ «ОТП БАНК».

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до установ банку-агенту та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Виплата коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину здійснюються за результатами розгляду індивідуального звернення на адресу Фонду. Для цього до Фонду необхідно надіслати: особисту заяву спадкоємця, копії паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину. Після здійснення переказу (за результатом розгляду індивідуального звернення спадкоємця) заявнику (спадкоємцю) направляється лист-повідомлення про здійснення переказу із зазначенням найменування банку-агента.

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Інформацію про подальші виплати вкладникам ПАТ «АВАНТ-БАНК» буде повідомлено додатково на сайті Фонду - www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ «АВАНТ-БАНК» - www.avantbank.ua, а також у відділеннях ПАТ «АВАНТ-БАНК».

Довідкова інформація за телефонами:

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»:0 800-308-108 ,0 800 30-40-10 (дзвінки по Україні безкоштовні);

ПАТ «АВАНТ-БАНК»: 0 800-21-34-34; (044) 364-34-34;

АТ «УКРСИББАНК»: 729 (безкоштовно з мобільних в межах України), 0 800 505 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних в межах України), 380 44 590 06 90 (для міжнародних дзвінків);

АТ «ОТП БАНК»: (044) 490-05-82.